13. PZU Półmaraton Warszawski - film z 5 km


Dzisiaj mieliśmy prawdziwe biegowe święto. Wystartował 13. PZU Półmaraton Warszawski, a na linii startu zameldowało się 13 tysięcy zawodników. Mamy nadzieję, że udało Wam się zrealizować założenia. Pogoda w tym dzisiaj pomagała. Było bardzo słonecznie lecz mimo to, dość chłodno. Idealne warunki do biegania!

Z tej okazji mamy dla Was drobny upominek. Ustawiliśmy się z kamerą tuż za 5 kilometrem trasy i zarejestrowaliśmy, jak nas mijacie. Ze względów organizacyjnych musieliśmy zakończyć nagrywanie ok. 5 minut przed kolumną zamykającą wyścig, ale zdecydowana większość biegaczy powinna być w stanie odnaleźć się na filmie.


Aby się odnaleźć, sprawdź swój międzyczas BRUTTO na 5 km. Skorzystaj z licznika w dolnej części filmu, aby ustalić przybliżone miejsce. Następnie bardzo uważnie się wpatruj. Staraliśmy się tak przygotować licznik, aby możliwie dokładnie pokrywał się z międzyczasem, a obiektyw ustawiliśmy wysoko, aby uchwycić Was wszystkich. Mimo to odrobina szczęścia i dobry wzrok nie zaszkodzą.

Powodzenia!


Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Na każdym zebraniu jest tak, że ktoś musi zacząć pierwszy...

5 lat razem